1. Dzisiaj zapraszamy na IV Piknik Święto Rodzin na boisku przed kościołem. Początek pikniku o godz. 14:00. Szczegóły na plakacie.
2. Dziś o godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia, o 17:30 nabożeństwo majowe, a o godz. 21:00 Apel Jasnogórski.
3. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży MB Nieustającej Pomocy.
4. Bóg zapłać tym, którzy sprzątali naszą świątynię w tym tygodniu. Troskę o kościół w nadchodzącym tygodniu powierzamy Rodzinom mieszkającym przy ul. Wiącka. Pierwsze sprzątanie w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

5. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy: w poniedziałek – św. Urszuli Ledóchowskiej, w środę – święto Nawiedzenia NMP. Odpust w Zakrzowie, w czwartek – św. Justyna. I czwartek miesiąca, w piątek – bł. męczenników sandomierskich Sadoka i Towarzyszy. I piątek miesiąca, od godz. 17:15 spowiedź św. w sobotę – św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy. I sobota miesiąca, od godz. 9:00 odwiedziny chorych.
6. Jest do nabycia prasa katolicka. Zachęcamy serdecznie do nabywania i lektury.
7. Już dziś zwracamy się z prośbą o przygotowanie ołtarzy na Boże Ciało: mieszkańcy z ul. Konf. Dzikowskiej 5 - 1 ołtarz, z ul. Tarnowskiego 6 – 2 ołtarz, z ul. Konf. Dzikowskiej 7 – 3 ołtarz, z ul. Konf. Dzikowskiej 24 – 4 ołtarz.
8. Zapraszamy na VIII Papieski Rajd Rowerowy z Sandomierza do Zochcina w dniu 3.06.2017 r.
9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny, jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia. Szczęść Boże.