Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

rodzina

„Pomódlmy się w Noc Betlejemską, Noc szczęśliwego rozwiązania,
by wszystko się nam rozplątało, węzły, konflikty, powikłania.
by się te wszystkie trudne sprawy porozkręcały jak supełki,
własne ambicje i urazy zaczęły śmieszyć jak kukiełki.”
                                              ks. Jan Twardowski


„Bóg się rodzi …” Tę prawdę przypominają nam rokrocznie Święta Bożego Narodzenia. Pan Jezus, którego urodziny obchodzimy, jest Bogiem, który stał się jednym z nas – stał się człowiekiem. Klękamy dzisiaj przed Jego człowieczeństwem, bo chcemy kiedyś przebywać z Nim w Niebie.

Życzymy Wam, Drodzy Parafianie i Czcigodni Goście, aby czas Bożego Narodzenia był czasem dobroci i pokoju, czasem radości ze spotkania Boga w Eucharystii i w drugim człowieku, czasem hojności w darowaniu krzywd, w przebaczeniu, w miłowaniu, tak, byśmy nie tylko sami mogli radować się z narodzin Jezusa, ale by i On mógł radować się w naszych sercach i naszych Rodzinach.

Nadchodzący Nowy Rok niech będzie dla wszystkich szczęśliwym czasem wypełnionym miłością i pokojem oraz kolejną okazją do czynienia dobra. Błogosławieństwa Bożego, szczęścia, zdrowia, asystencji Ducha Świętego, opieki Matki Bożej i wszelkich łask Bożych.

 

Odzwiedzający

Odwiedza nas 255 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.