Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

1. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na cele parafialne. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

2. Dziś w naszej parafii przeżywamy uroczystość odpustową. Uroczysta Suma z poświęceniem figury św. siostry Faustyny i procesją o godz. 11:30. Mszy św. będzie przewodniczył i Słowo Boże wygłosi ks. dziekan Adam Marek proboszcz parafii Chrystusa Króla. O godz. 15:00 Godzina Miłosierdzia odbędzie się przed Najświętszym Sakramentem, o godz. 17:00 spotkanie róż różańcowych i kółek koronkowych, a o godz. 17:30 nabożeństwo różańcowe i zmiana tajemnic różańcowych.

3. Dziś rozpoczynamy 80. Tydzień Miłosierdzia. Hasłem są słowa św. Jana Apostoła: „…każdy miłujący Tego, który dał życie, miłuje również tego, kto życie od Niego otrzymał.” Z tej racji modlitwą i darem serca wspieramy ubogich ofiarą do puszki na Caritas.

4. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z róży MB Fatimskiej.

Czytaj więcej...

1. Przeżywamy dzisiaj Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego – największe święto chrześcijańskie. Z tej racji składamy wszystkim Parafianom i miłym Gościom najserdeczniejsze życzenia. Niech Zmartwychwstały Pan żyje zawsze w Waszych sercach, napełnia Was pokojem, gasi wszelkie spory a radosne Alleluja rozbrzmiewa nieustannie w życiu, przypominając największą tajemnicę naszej wiary. Tajemnicę zwycięstwa Chrystusa nad grzechem i śmiercią. Zdrowych, błogosławionych świąt, życzliwości, pokoju, miłości, radosnego świętowania w gronie rodziny, przyjaciół i bliskich. Szczęść Boże.

2. Pragniemy w tym miejscu wyrazić także naszą wdzięczność tym wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przeżycia Triduum Paschalnego. Dziękujemy mieszkańcom ul. Tarnowskiego 28 za przygotowanie Grobu Pańskiego, a mieszkańcom ul. Tarnowskiego 26 dziękujemy za przygotowanie Ciemnicy. Dziękujemy Panu Kościelnemu, Panu Organiście, Liturgicznej Służbie Ołtarza – ministrantom, lektorom. Wyrazy podziękowania kierujemy do panów strażaków OSP Dzików. Za wszelką pomoc i wspólną modlitwę, wszystkim składamy serdeczne – Bóg zapłać!

Czytaj więcej...

1. Dzisiaj Niedziela Palmowa czyli Męki Pańskiej. Na każdej Mszy św. poświęcenie palm. Po Mszy św. o godz. 11:30 procesji z palmami, a po Mszy św. spotkanie rodziców i dzieci kl. III. O godz.15:00 Godzina Miłosierdzia, a o 17:30 Gorzkie Żale.

2. Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy rozprowadza przed kościołem ozdoby świąteczne. Dochód przeznaczony jest na rzecz niepełnosprawnych wychowanków. Za każdy dar serca składamy serdeczne Bóg zapłać.

3. Dziś rozpoczynamy Wielki Tydzień. Zachęcamy do wyciszenia, rozmodlenia i świadomego przeżywania tych dni.

4. We wtorek udamy się do chorych od godz. 15:30. Prosimy o zgłoszenie chorych, których nie odwiedzamy w I sobotę miesiąca.

5. W środę o podjęcie adoracji prosimy braci z róży św. Józefa.

6. W Wielki Czwartek, W. Piątek i W. Sobotę w Godzinie Miłosierdzia (15:00) będzie modlitwa uniżenia przed Najświętszym Sakramentem. Serdecznie zapraszamy.

Czytaj więcej...

1. Dzisiaj rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. dr prorektor WSD w Sandomierzu Paweł Lasek. Zapraszamy wszystkich do codziennego uczestnictwa w spotkaniach rekolekcyjnych. Zaplanujmy swój udział w naukach rekolekcyjnych i spowiedzi św. Plan rekolekcji znajduje się na tablicy ogłoszeń, w gazetce parafialnej i stronie internetowej.

2. W środę o podjęcie adoracji prosimy siostry z Róży Matki Bożej Ostrobramskiej.

3. Za tydzień Niedziela Palmowa. Na wszystkich Mszach św. będzie poświęcenie palm, a na Mszy św. o godz. 11:30 procesja z palmami i spotkanie rodziców i dzieci kl. III.

4. W przyszłą niedzielę Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy będzie rozprowadzał przed kościołem ozdoby świąteczne. Dochód przeznaczony jest na rzecz niepełnosprawnych wychowanków.

5. Pod tablicą hr. Tarnowskiego będzie wyłożony kosz Dobrego Serca, do którego możemy składać świąteczne dary dla potrzebujących.

Czytaj więcej...

Odzwiedzający

Odwiedza nas 77 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.