Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

sylwester 23W ostatnim dniu 2023 roku w Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa o godz. 10:00 została odprawiona Msza św., podczas której modliliśmy się o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej i wszelkie potrzebne łaski dla Solenizanta księdza Sylwestra Utnika.

Po Mszy św. ks. proboszcz Jan Zając w imieniu swoim i księży pracujących w naszym kościele złożył życzenia ks. Sylwestrowi, dziękując Mu za jego życzliwość, dobre serce, za kapłańskie zaangażowanie, za posługę w konfesjonale, przy ołtarzu, w szkole, w salce katechetycznej, za posługę wraz z ministrantami, z młodzieżą, z dziećmi. Po księdzu proboszczu przedstawiciele Liturgicznej Służby Ołtarza i wspólnot działających w parafii złożyli księdzu Sylwestrowi serdeczne życzenia.

Odzwiedzający

Odwiedza nas 123 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.