Parafia Miłosierdzia Bożego w Tarnobrzegu

Mszą świętą o godz. 8:00 rozpoczęło się świętowanie zakończenia roku szkolnego i katechetycznego. We Mszy św. dziękczynnej za miniony rok szkolny udział wzięli uczniowie, rodzice i nauczyciele naszej osiedlowej szkoły podstawowej. Mszy świętej przewodniczył ks. proboszcz Jan a homilię wygłosił ks. Wojciech. W wygłoszonym Słowie Bożym ks. Wojciech mówił o roli szkoły w wychowywaniu i edukacji.

Na zakończenie Eucharystii ks. proboszcz prosił wszystkich by wypoczywając po trudach nauki szkolnej nie zrobić sobie wakacji od Boga. Warto, by wakacje były momentem autentycznego spotkania z Bogiem. Kiedy czas nie goni, a wręcz otwiera więcej możliwości. Warto go wykorzystać. Kończąc ks. Jan Zając pobłogosławił wszystkich uczniów życząc pięknych, bezpiecznych wakacji i radosnego powrotu do szkoły.

 

Odzwiedzający

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie

Logowanie

Copyright © 2018 by Crows. All Rights Reserved.